Product Category
loading
Share to:
whatsapp sharing button
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
sharethis sharing button
6 Burners Professional Induction Hob with Soup Boiler LT-D300VI-B105
Availability:
  • LT-D300VI-B105
  • Lestov
Product Features
Lestov-commercial-induction-cooktop-6-burners-1
平面炉优势
Product Parameter Details
Model No. LT-D300VI-B105
Power Options 5KW*6
Rated Voltage 380V, 3 Phase, 50/60HZ
Voltage Fluctuation From 340-430V
Product Material
Stainless Steel #201/#304
Product Size L1250*W800*H770+30mm
Round-Glass Size 300mm
Heating Area of the Glass 210mm