Product Category
loading
Share to:
whatsapp sharing button
facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
sharethis sharing button
4 Burners Tabletop Restaurant Induction Stove LT-TBZ300IV-B135
Availability:
  • LT-TB300IV-B135
  • Lestov
Product Advantages
3 (99)
Product Quick Details
Product No.
LT-TBZ300IV-B135
Power / Voltage
4*3500W / 220V / 1 Phase / 50 - 60HZ
Voltage Fluctuation
From 180V - 240V
Product Size (mm)
L700*W800*H330mm
Heating Glass Size (mm)
300mm, Thickness 6mm
Cooking Capacity
4*8L
Product Material Stainless Steel #201/#304
Heating Area Size(mm) φ210mm